Haber
Erzurumspor FK, Bodrum FK maçının hazırlıklarını sürdürüyor
![](https://ikizceajans.com.tr/wp-content/uploads/2024/01/erzurumspor-fk-bodrum-fk-macinin-hazirliklarini-surduruyor-fDPaXsw3-780x470.jpg)
Trendyol 1. Lig gruplarında Erzurumspor FK, hafta sonu karşılaşacağı Bodrum FK maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
Erzurumspor FK ligde oynadığı 18 maçta 20 puan toplarken; 4 galibiyet, 8 beraberlik ve 6 mağlubiyetle puan tablosunda 12. sırada yer alıyor. Mavi-beyazlı ekip, 17 gol atarken, 20 gol yedi.
Geçtiğimiz hafta Bandırmaspor ile deplasmanda 0-0 berabere kalan Erzurumspor FK’nın hedefi, Bodrum FK maçından 3 puan almak. Bodrumspor FK hazırlıklarını tesislerinde sürdüren Erzurumspor FK’da sporcuların hırsı ve kararlılığı gözden kaçmadı.
Erzurumspor FK ile Bodrum FK, 20 Ocak Cumartesi günü saat 13.30’da Kazımkarabekir Stadyumu’nda karşılaşacak. – ERZURUM